Nie bój się tego . Raka. No RAK. LED'S Rock

Czy można się dowiedzieć czegoś ciekawego i użytecznego o chorobach nowotworowych w klubowej, nieskrępowanej, luźnej atmosferze, a przy okazji posłuchać muzyki i potańczyć?

Taką próbę podejmą młodzi lekarze - pomysłodawcy i współorganizatorzy happeningu kierowanego do ludzi młodych zatytułowanego "Nie bój się tego . Raka. No RAK. LED'S Rock", któremu patronują Fundacja im. dr Macieja Hilgiera, Polskie Towarzystwo Onkologiczne, Polska Unia Onkologii i Program Mam Haka na Raka. Celem akcji jest nauka zachowań w sytuacjach zetknięcia się z chorobą nowotworową u siebie i innych.

Podczas happenningu uczestnicy będą mogli dowiedzieć się bez nudy i zbędnych gadek jak można się przed rakiem bronić, reagować w sytuacji gdy nas lub naszych bliskich dotknie choroba, zachowywać się w stosunku do osób chorych i jak ci radzą sobie z nią w codziennym życiu.

Poznają fakty, rozwieją mity - czy można mieć czy nie mieć raka od jedzenia, sexu, opalania się w solariach, ekspozycji na promienie słoneczne, palenia papierosów, jointów, wpływu środowiska, stosowania dezodorantów, promieniowania, telefonów komórkowych i wielu innych czynników...

Moderatorami spotkania będą lekarze i dziennikarze medyczni zaś zaproszonymi ekspertami pracownicy Instytutów Onkologii w Warszawie i Gliwicach oraz przedstawiciele organizacji chorych na nowotwory. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję prowadzić z nimi dyskusję na forum oraz w kuluarach, zapoznać się z materiałami edukacyjnymi, a może włączyć się do pomocy chorym. Wszystko to bez zbędnego narzekania i współczucia w miłej, pełnej zrozumienia koleżeńskiej atmosferze.

Spotkanie zwieńczy koncert angażującego się w wydarzenia charytatywne zespołu LEd tworzonego przez czterech muzyków ze Śląska, grających prostą, surową, opatrzoną niebanalnymi tekstami gitarową muzę kpiarsko nazywaną przez samych artystów "punk & roll". Show Led, w trakcie którego wykonują ok. 20 utworów jest pełen energii przekazywanej publiczności, zwłaszcza tej lubiącej się bawić w bliskości sceny.

www.ledmp3.com
www.myspace.com/leafteardeaf
www.youtube.com/user/ledmov

Przyjdź do Klubu Remont w sobotę 15 października o godz. 16.00.

Dowiedz się! Pobaw! Koniecznie przyprowadź przyjaciół!

Wstęp wolny

Wszyscy uczestnicy happeningu zaproszeni są przez Remont na rozpoczynającą się po godz. 20:00 Dyskotekę na Maxxxa!

WSTECZ    ZOBACZ PLAKAT    STRONA GŁÓWNA